• משופץ
Brieftons חסה ומסוק: גדול 6.3 ליטר חסה ירקות ירקות מכונת כביסה מייבש, עם בונוס 0.95 ליטר ירקות המסוק מיקסר, אחסון קומפקטי, קל לדחוף את המבצע מהר צמחוני להכין.

Brieftons חסה ומסוק: גדול 6.3 ליטר חסה ירקות ירקות מכונת כביסה מייבש, עם בונוס 0.95 ליטר ירקות המסוק מיקסר, אחסון קומפקטי,

Rating 
ILS 44.95

במלאי
בחנות

✅ התשובה משעמם, מייגע ירקות מכינים עבודות : את Brieftons חסה s קערה 0.95 ליטר למסוקים קערה, מידות כאשר הוא מאוחסן : 10.47" x 10.47" 6.22 x").הדפיסו את המדריך למשתמש. 5 בלעדי Brieftons המתכון ספרים אלקטרוניים עם סלט טעים, סלסה, טבעוני, צמחוני כן לאמור לעיל, Brieftons חסה ומסוק התשובה שלך!.זה מאפשר לך לשטוף, יבש, חנות, לשרת את הסלטים שלכם, ולעשות את זה מהר מחוץ מייגע קוצץ משימות, כל אחד עם קל לשימוש, נוח, קומפקטי המכשיר!רק כמה לוחץ והנה, ירקות יבשים או קצוץ, ומוכן ללכת!.לא עוד שטיפת הנחת ירקות לייבוש.את חסה מאפשר לך לחתוך זמן הכנה במחצית את הקערה מנקה ומייבש ירקות בשניות.במילים פשוטות סלט עלים לתוך הסל, לחץ הדוחף שוב ושוב s מזונות שניות.זה הוא רב תכליתי, חוסכת זמן כלי זה הופך את בישול מהיר יותר, קל יותר ומהנה יותר.בסך הכל תכונות. ✓ קל ביד אחת פעולה של חסה ומסוק עם הסוחר.מתאים גם שמאל וגם משתמשים ימניים. ✓ הסוחר הוא מתקפל כדי לחסוך מקום. ✓ אחסון קומפקטי של כל החלקים בתוך סלט טוות הקערה כאשר אינו בשימוש. ✓ אין חשמל נדרש.נהדר עבור כל מטבח, RVs, טיולים, מחנאות או מחוץ לרשת חיה. ✓ עשוי BPA-חינם פלסטיק, יפנית להבי פלדת אל-חלד.החבילה כוללת : .את Brieftons חסה ומסוק (קיבולת : 6.34 ליטרים לסלט טוות קערה 0.95 ליטר למסוקים קערה, מידות כאשר הוא מאוחסן : 10.47" x 10.47" 6.22 x")מודפס למשתמש manual5 בלעדי Brieftons המתכון ספרים אלקטרוניים עם סלט טעים, סלסה, טבעוני, צמחוני & גלם מתכונים שניתן להכין באמצעות המוצר שלך מיד.את Brieftons סלט טווה, המסוק נועד אתמול, וגם לא חשבון חסו על ביצוע מוצר זה הכי טוב שאפשר.אם אתה נתקל בבעיה עם המוצר הזה, פשוט להחזיר אותו לתיקון, החלפה או החזר כספי.אנחנו רוצים שיהיה שלום מוחלט של המוח בעת ההזמנה, תהיה Brieftons לקוח לכל חיים!.עם כל כך הרבה דברים לעשות במהלך היום, הבישול צריך להיעשות במהירות.את Brieftons חסה ומסוק הוא רב-תכליתי, חוסכת זמן כלי זה הופך את בישול מהיר יותר, קל יותר ומהנה יותר.נבחן את זה היום & תראה בעצמך למה זה הופך מהר חיוניות בכל כך הרבה מטבחים!.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב