• משופץ
לבן חור עגול חיזוק תוויות , לחזק ולתקן אגרוף חורים , מדבקות מדבקות עצמית , לבית הספר ולמשרד - ידי Emraw (חבילה של 1088 תוויות)

לבן חור עגול חיזוק תוויות , לחזק ולתקן אגרוף חורים , מדבקות מדבקות עצמית , לבית הספר ולמשרד - ידי Emraw (חבילה של 1088

Rating 
ILS 11.54

במלאי
בחנות

✓קבוע דבק ממשיך תוויות במקום מהחוויה חיזוק טבעות באים לבן, או נקה כדי לחזק ללא כיסוי עד מידע חשוב.תוויות ברורות להתמזג לתוך דפי, לא להסתיר מידע חשוב.הכנת מסמכים לצורך תיוק בקלסרים או אטב תיקיות עם אלה חיזוק תוויות. ✓מפרט : גב חיזוק תוויות חזקות adhesiveness אשר יכול לאחסן במשך זמן רב לאחר שהודבק ולא קל ליפול.דבק חזק ניתן להסיר בקלות מבלי להשאיר מאחורי מעצבן שאריות.המדבקות עשויות חומר חזק ולתת את המסמכים שלך את ההגנה שהם צריכים. ✓איכות : חיזוק תוויות עשויות עמיד למים באיכות טובה נייר סינתטי.מתאים לתיקון חורים וחיזוק חורים שאינם פגומים, כאשר לוחצים על עמודים, זה יכול להגן על חורים נייר דק מן ההפסקה.להתאמה אישית תוויות מאפשרות לך להציג מצגת מקצועית לכל מטרה. ✓עיצוב : אלה חיזוק תוויות נועדו לחזק ולתקן אגרוף חורים.להחיל את תגבורת סטנדרטית בגודל אגרוף חורים כדי לספק עמיד הגבול, מתנגד קורע.את אגרוף חורים יהיה חזק יותר בשביל החוויה.תקן גודל חור תוויות לא יקרע או דמעה. ✓שימושים : חיזוק תוויות מתאימים בספרייה, בבית הספר, בבית או במשרד מסמכים, משוחרר עלים תיקיית לוח השנה, תווים בקלסר.חופשי-דף תיקיות, משוחרר עלים מסמכים, ציונים, לוחות זמנים, שימוש במשרדים, בתי ספר, ספריות, בית, וכו'.את תוויות מדבקות עם שימושים שונים במשרד, בכיתה, אחסון, פרויקטים חינוכיים, וכו'.בשביל חיזוק או תיקון חורים מנוקבים דף.לבן חיזוק תוויות.כל תווית מתאימה סטנדרטי בגודל אגרוף חורים.להחיל את התוויות כדי לספק עמיד הגבול, מתנגד קורע.קבוע דבק ממשיך תוויות במקום מהחוויה חיזוק.

מאפיינים עיקריים

החלק האחורי של חיזוק תוויות חזקות adhesiveness אשר יכול לאחסן במשך זמן רב לאחר שהודבק ולא קל ליפול. דבק חזק ניתן להסיר בקלות מבלי להשאיר מאחורי מעצבן שאריות. המדבקות עשויות מ חזק יותר מטור :

גם אתה עשוי לאהוב