• משופץ
Angelhoo אופניים סיכה שרשרת, שרשרת אופניים מנקה, מחזור כלי, שרשרת אופניים סיכה קיט, Dustproof שרשרת אופניים חומר סיכה מתאים לכל סוגי האופניים, ניסח עבור תנאי מזג האוויר יבש

Angelhoo אופניים סיכה שרשרת, שרשרת אופניים מנקה, מחזור כלי, שרשרת אופניים סיכה קיט, Dustproof שרשרת אופניים חומר סיכה

Rating 
ILS 35.70

במלאי
בחנות

עמיד למים, Dustproof את שרשרת האופניים שמן עמידות בפני קורוזיה, גבוה-נמוך, עמידות בטמפרטורות.זה יכול להפחית את החיכוך, לספק יותר חווית נהיגה נוחה, ולשפר באופן משמעותי את שימון ביצועים ועמידות.אידיאלי עבור שרשראות אופניים שמן זה הוא תוכנן במיוחד עבור תיקון שרשראות אופניים ולהגן על רשתות מים וחלודה.מצוין עבור שרשראות, ציר המפרקים, ועל התרופפות חלוד ולא החליד ברגים ואומים.מהיר ונוח את השרשראות שלנו יש מפרטים שונים לבחירה לפגוש את צרכי שונים.כאשר השרשרת החיכוך הופך להיות גדול או חלוד, אתה יכול לתקן ולנקות אותו בעצמך באמצעות פעולות פשוטות, ובכך חוסכת זמן המתנה בחנות ויקר תחזוקה הוצאות.רב-תכליתי מנקה הפופולרי ביותר שלנו, תכליתי ביותר שרשרת אופניים סיכה.מספק לטווח ארוך מחזור שרשרת הגנה, עוזר האופניים שלך, windows כדי למנוע בעתיד את התיקונים.ביטים לעזור להשאיר את החלונות ודלתות הזזה בצורה חלקה ובשקט.הבדיקות הרגילות לאחר שתקבל את המוצרים שלנו, אנא לשמן את האופניים שרשראות, גלגלים באופן קבוע כדי להביא לך את חלקה יותר, בטוחה יותר ניסיון ברכיבה.צבע : ב.

מאפיינים עיקריים

תכונות:
A
גודל:
5*17/1.97*6.69 ב, על 10*26.5 ס מ/3.94*10.43 ב
משקל נטו:
100מ ל/500 מ ל
את שמן שרשרת שניסח במיוחד עבור סיכה, חשמלי לסייע שרשראות כפופים בלחץ גבוה. אופניים זה שמן הוא תוכנן במיוחד עבור מתקן אופניים שרשראות, מגן שרשרת. :
אמצעי זהירות:
1. בחנות סביבה מתחת ל-50 מעלות, הרחק חום, להבה גלויה. חשיפה לשמש אסורה בהחלט. :
2. לשמור הרחק מילדים. בבקשה לעמוד זקופה, מאוורר וקריר מקום. :
3. אם אתה מקבל בטעות לתוך העיניים, הפה והאף, בבקשה, לשטוף עם הרבה מים ולפנות את העצה של הרופא בזמן. :
4. את המשקל של המוצר משתנה עם חלוף הזמן, וזו תופעה נורמלית עבור תרסיס מוצרים. מסיר חלודה הוא פונקציונלי מוצר ויש לו תופעות לוואי מתכות מסוימות, כך שהוא יכול לשמש אני :
5. מערכת הבלמים אינה זמינה, לא מבין על מערכת הבלמים, נסה להשתמש שמן סיכה חלודה הוכחה הטיפול. :
אריזת רשימה:
שרשרת אופניים שמן*1 (לא כולל אחרים הדגמת אביזרים בתמונה!) :
בשל הבדלי תאורה, מסך הגדרות, הצבע של המוצר עשויים להיות שונים מעט מן התמונה. :
בשל שונות ידנית מדידות, בבקשה לאפשר קלה הבדלים בגודל. :

גם אתה עשוי לאהוב