• משופץ
ילדים חץ וקשת עבור נערים | ילדים חץ וקשת להגדיר ספורט & בחוץ לשחק צעצועים | כולל היעד על דוכן גדול הקשת, 3 חצים & לרטוט.

ילדים חץ וקשת עבור נערים | ילדים חץ וקשת להגדיר ספורט & בחוץ לשחק צעצועים | כולל היעד על דוכן גדול הקשת, 3 חצים & לרטוט.

Rating 
ILS 53.84

במלאי
בחנות

חץ וקשת - להביא את הדמיון של הילד לחיים עם צעצוע זה כיף להגדיר שיספק כל כך הרבה התרגשות!תן לו להיות גיבור-על ולשמור את המולדת עם ילדים משחק חץ וקשת! סט.כולל הכל! - 1 גדול הקשת, 3 חיצים עם אשפת לשאת את החצים, ואת היעד שאליו מחובר עמיד ויציב לעמוד.היעד יכול לשמש גם ללא מעמד על ידי הצמדתו לקיר, עץ וכו'. (עבור רכישת חילוף חצים חיפוש ASIN : B07 QJXFYNN).תכונות-זה חץ וקשת לילדים' הוא מעוצב כמו צעצוע רך ירי כוח, מה שהופך את זה בטוח עבור מקורה & לשחק בחוץ.החצים לבוא עם כוס יניקה חזקה זה מקל את המטרה.מדידות - קשת - 34".חצים - 23.5".היעד על עמוד - 34" גבוה.המטרה קוטר - 16".גיל המלצה : 5 - 9 שנים.מתנה נהדרת - מתנה מושלמת כדי לעורר את השמחה הילד הקטן שלך במשך ימי הולדת, חג המולד, חגים, או כל אירוע!.העמידה.העמידה לפני ירי קשת : לעמוד זקוף עם רגליים ברוחב הכתפיים וכפות הרגליים ב-90 מעלות אל היעד.האחיזה.למקם את החץ על הקשת.האצבע עמדה.לצייר.מכוון.שחרור.להחזיק את הקשת מאונך לקרקע.כאשר אתה הראשון לתפוס את הקשת, כך בזמן הקשת הוא במצב אופקי.תפוס את הקשת שלך עם הלא-היד החזקה.לכופף את האצבעות סביב ידית.לשמור את היד שלך רגועה, עדיין יציב.איך עושים חץ וקשת?.העמידה.העמידה לפני ירי קשת : לעמוד זקוף עם רגליים ברוחב הכתפיים וכפות הרגליים ב-90 מעלות אל היעד.האחיזה..למקם את החץ על הקשת. אצבע עמדה. לצייר..מכוון. שחרר.איך להחזיק את הקשת?.להחזיק את הקשת מאונך לקרקע.כאשר אתה הראשון לתפוס את הקשת, כך בזמן הקשת הוא במצב אופקי. קח את הקשת שלך עם הלא-היד החזקה..לכופף את האצבעות סביב ידית. לשמור את היד שלך רגועה, עדיין יציב.צריך החלפת חצים?חיפוש זה ASIN : B07 QJXFYNN.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב