• משופץ
NiHome 2PCS זכוכית צמח עצמית השקיה גלובס, השקיה אוטומטית נורות כף המאזניים עבור וחיצוניות צמחים פרימיום יד זכוכית מנופחת צמח Drippers עצמית Waterer דקורטיביים השקיה קוצים (אננס)

NiHome 2PCS זכוכית צמח עצמית השקיה גלובס, השקיה אוטומטית נורות כף המאזניים עבור וחיצוניות צמחים פרימיום יד זכוכית מנופחת

Rating 
ILS 22.43

במלאי
בחנות

????【2 PCS זכוכית Waterer Pack】כולל 2x אננס צורה זכוכית עצמית השקיה גלובס (appx. 11.4"x 2.4").אלה זכוכית שקופה waterers יכול להיות מלא, המשמש עבור כל בעציץ צמחי בית.אידיאלי עבור כל הצמחים גדלים, יספק את הצמחים עם מים מספיק כאשר אתה נמצא בחופשה.כדי למנוע שבירה, גלובס ארוזים בתוך polyfoam הקופסה.בבקשה לטפל ולא כוח זכוכית נובע לתוך האדמה. ????【Houseplant אכפת לי עוזר】אוטומטי צמח waterers יהיה לשמור על לחות הקרקע, להפחית מטלות, בקרת השקיה של מיכל צמחים.הצפוי לאורך זמן של כל מילוי הוא כ. 7-14 ימים, אם נעשה שימוש כהלכה, והתוצאות עלולות להשתנות עקב אדמה, לשתול סוג וגורמים אחרים.מומלץ לנסות כמה פעמים לפני צאתו לחופשה.השקיית צמחים העולם הוא כלי טוב כדי לעזור לך לטפל בצמחים שלך ולשמור אותם בהתמדה דמעו. ????【יפה 2. לעטוף את זרבובית עצה עם ספוג או בד חדיר כדי למנוע סתימת; 3. להשתמש בכלים אחרים כדי לחפור בור באדמה ואז להכניס את השקיית העולם. ????【קל לנקות】על הבריאות של צמחים, שימוש במים גלובס דורש ניקוי תקופתי.גזע חלק של העולם יכול בקלות להדביק עם פסולת או קרקע - שימוש צר, מנקה מקטרת, שיפוד עץ או שההגדרות כדי לנקות את המעבר.אם עובש גדל בתוך העולם, לנקות עם סודה לשתיה ומיץ לימון או חומר ניקוי, לנער היטב כדי ליצור אפקט קרצוף, ולאחר מכן לשטוף נקי.מילוי "גלובס". כל שבוע או שבועיים ולנהל קבועה במינון של מים נספג על ידי האדמה.Ni Home 2 PCS זכוכית צמח עצמית השקיה גלובס, השקיה אוטומטית נורות כף המאזניים עבור וחיצוניות צמחים פרימיום יד זכוכית מנופחת צמח Drippers עצמית Waterer דקורטיביים השקיה קוצים (אננס).

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב